Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Zakład Opiekuńczo-
Leczniczy

Aktualności

2022-03-09 SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ W POLSCE - podstawowe informacje dla uchodźców SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ W POLSCE - podstawowe informacje dla uchodźców
HEALTH CARE SYSTEM IN POLAND - basic information for refugees
СИСТЕМА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я В ПОЛЬЩІ -основна інформація для біженців
SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ W POLSCE - podstawowe informacje dla uchodźców więcej »
2022-02-21 Likwidacja dokumentacji medycznej z 2001 roku W roku 2022 zostanie wybrakowana dokumentacja medyczna za rok 2001. Osoby, które chcą otrzymać oryginały dokumentacji proszone są o kontakt do 31.03.2022 Likwidacja dokumentacji medycznej z 2001 roku więcej »
2022-01-04 SP WZOZ MSWiA zatrudni lekarza ortodontę. SP WZOZ MSWiA zatrudni lekarza ortodontę. więcej »
2021-11-10 COVID-19 punkty wymazowe Wykaz punktów miejsc pobrań w Bydgoszczy wraz z numerami telefonów oraz godzinami przyjęć COVID-19 punkty wymazowe więcej »
2021-10-19 Wstrzymanie odwiedzin W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną ze wzrostem zakażeń COVID-19 od dnia 19.10.2021 do odwołania zostają wstrzymane odwiedziny w całym szpitalu. Wstrzymanie odwiedzin więcej »
2021-08-04 Frenotomia u noworodków Wychodząc naprzeciw trudnościom w karmieniu piersią powstającym przez skrócone wędzidełko dolne języka Certyfikowany Doradca Laktacyjny po dokonaniu oceny i zakwalifikowaniu dziecka wykonuje już w oddziale zabieg frenotomii (podcięcie wędzidełka... Frenotomia  u noworodków więcej »
2021-02-26 SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni pracownika magazynu w Dziale Farmacji Szpitalnej. SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni pracownika magazynu w Dziale Farmacji Szpitalnej. SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni pracownika magazynu w Dziale Farmacji Szpitalnej. więcej »
2021-01-29 Likwidacja historii chorób z roku 2000 W 2021 roku będą likwidowane historie chorób z roku 2000. Osoby, które chcą otrzymać ich oryginały, proszone są o telefoniczne zgłoszenie się do archiwum naszej placówki do dnia 28.02.2021 r. Likwidacja historii chorób z roku 2000 więcej »
2017-02-09 Światowy Dzień Chorego Z okazji obchodów Światowego Dnia Chorego wojewoda Mikołaj Bogdanowicz spotkał się z pacjentami i personelem szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy. Światowy Dzień Chorego więcej »
2021-01-18 Szczepienia przeciwko COVID-19 w grupie 0 W związku z wstrzymaniem dostaw szczepionek przez firmę Pfizer od dnia 18.01.2021 r. szczepienie w grupie "0" pierwszą dawką zostają zawieszone do odwołania. Szczepienia przeciwko COVID-19 w grupie 0 więcej »
2017-01-30 Konferencja anestezjologów 28 stycznia odbyła się kolejna edycja konferencji naukowej „Problemy współczesnego anestezjologa”. Konferencja anestezjologów więcej »
2020-12-21 Szczepienia przeciwko COVID-19 SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy jako punktu szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, informuje o możliwości zgłaszania personelu podmiotów wykonujących... Szczepienia przeciwko COVID-19 więcej »
2020-12-09 SP WZOZ MSWiA zatrudni specjalistę ds archiwizacji Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy zatrudni specjalistę ds. archiwizacji. SP WZOZ MSWiA zatrudni specjalistę ds archiwizacji więcej »
2016-09-19 Zdalna opieka KTG w naszym szpitalu 19 września szpital uruchomił świadczenie usługi telemedycznej, która umożliwia wykonywanie badania KTG w warunkach domowych. Przyszłe mamy, które znajdują się pod opieką naszych lekarzy i położnych będą mogły skorzystać z tego rozwiązania. Zdalna opieka KTG w naszym szpitalu więcej »
2020-12-08 Podziękowanie darczyńcom "Człowiek jest wielki, nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym się dzieli z innymi." Podziękowanie darczyńcom więcej »
2017-01-03 Galeria Szaleństwa sylwestrowej nocy już za nami. Wielu mieszkańców regionu tę wyjątkową noc spędziło na hucznych balach czy miejskich zabawach pod chmurką, ale byli też tacy, którzy Nowy Rok przywitali na sali porodowej. Galeria więcej »
2016-08-17 Sprzęt WOŚP dla Oddziału Geriatrii Miło nam poinformować,że dotarł do nas sprzęt ofiarowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w ramach środków zbieranych podczas kolejnego finału wielkiego grania WOŚP. Tym razem darczyńcy zbierali fundusze „Dla ratowania życia dzieci i... Sprzęt WOŚP dla Oddziału Geriatrii więcej »
2020-10-02 Zmiana organizacji pracy POZ W związku z zagrożeniem epidemiologicznym w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2 informujemy, że w trosce o zdrowie Pacjentów zostały wprowadzone zmiany organizacji pracy POZ Zmiana organizacji pracy POZ więcej »