Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Zakład Opiekuńczo-
Leczniczy

Aktualności

2022-03-09 SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ W POLSCE - podstawowe informacje dla uchodźców SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ W POLSCE - podstawowe informacje dla uchodźców
HEALTH CARE SYSTEM IN POLAND - basic information for refugees
СИСТЕМА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я В ПОЛЬЩІ -основна інформація для біженців
SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ W POLSCE - podstawowe informacje dla uchodźców więcej »
2022-02-21 Likwidacja dokumentacji medycznej z 2001 roku W roku 2022 zostanie wybrakowana dokumentacja medyczna za rok 2001. Osoby, które chcą otrzymać oryginały dokumentacji proszone są o kontakt do 31.03.2022 Likwidacja dokumentacji medycznej z 2001 roku więcej »
2022-01-04 SP WZOZ MSWiA zatrudni lekarza ortodontę. SP WZOZ MSWiA zatrudni lekarza ortodontę. więcej »
2021-11-10 COVID-19 punkty wymazowe Wykaz punktów miejsc pobrań w Bydgoszczy wraz z numerami telefonów oraz godzinami przyjęć COVID-19 punkty wymazowe więcej »
2021-10-19 Wstrzymanie odwiedzin W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną ze wzrostem zakażeń COVID-19 od dnia 19.10.2021 do odwołania zostają wstrzymane odwiedziny w całym szpitalu. Wstrzymanie odwiedzin więcej »
2021-08-04 Frenotomia u noworodków Wychodząc naprzeciw trudnościom w karmieniu piersią powstającym przez skrócone wędzidełko dolne języka Certyfikowany Doradca Laktacyjny po dokonaniu oceny i zakwalifikowaniu dziecka wykonuje już w oddziale zabieg frenotomii (podcięcie wędzidełka... Frenotomia  u noworodków więcej »
2021-02-26 SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni pracownika magazynu w Dziale Farmacji Szpitalnej. SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni pracownika magazynu w Dziale Farmacji Szpitalnej. SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni pracownika magazynu w Dziale Farmacji Szpitalnej. więcej »
2021-01-29 Likwidacja historii chorób z roku 2000 W 2021 roku będą likwidowane historie chorób z roku 2000. Osoby, które chcą otrzymać ich oryginały, proszone są o telefoniczne zgłoszenie się do archiwum naszej placówki do dnia 28.02.2021 r. Likwidacja historii chorób z roku 2000 więcej »
2021-01-18 Szczepienia przeciwko COVID-19 w grupie 0 W związku z wstrzymaniem dostaw szczepionek przez firmę Pfizer od dnia 18.01.2021 r. szczepienie w grupie "0" pierwszą dawką zostają zawieszone do odwołania. Szczepienia przeciwko COVID-19 w grupie 0 więcej »
2020-12-21 Szczepienia przeciwko COVID-19 SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy jako punktu szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, informuje o możliwości zgłaszania personelu podmiotów wykonujących... Szczepienia przeciwko COVID-19 więcej »
2020-12-09 SP WZOZ MSWiA zatrudni specjalistę ds archiwizacji Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy zatrudni specjalistę ds. archiwizacji. SP WZOZ MSWiA zatrudni specjalistę ds archiwizacji więcej »
2020-12-08 Podziękowanie darczyńcom "Człowiek jest wielki, nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym się dzieli z innymi." Podziękowanie darczyńcom więcej »
2020-10-02 Zmiana organizacji pracy POZ W związku z zagrożeniem epidemiologicznym w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2 informujemy, że w trosce o zdrowie Pacjentów zostały wprowadzone zmiany organizacji pracy POZ Zmiana organizacji pracy POZ więcej »
2020-09-18 Zakaz odwiedzin W związku ze stwierdzeniem na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zwiększonej liczby zachorowań spowodowanych wirusem SARS CoV-2 wstrzymuje się od dnia 18.09.2020 r. do odwołania odwiedziny w całym szpitalu. Zakaz odwiedzin więcej »
2017-02-09 Światowy Dzień Chorego Z okazji obchodów Światowego Dnia Chorego wojewoda Mikołaj Bogdanowicz spotkał się z pacjentami i personelem szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy. Światowy Dzień Chorego więcej »
2020-03-24 e-Deklaracja POZ bez wychodzenia z domu Każdy nowy pacjent, który chce skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowej i położnej w ramach POZ w SP WZOZ MSWiA powinien wypełnić e-Deklarację e-Deklaracja POZ bez wychodzenia z domu więcej »
2017-01-30 Konferencja anestezjologów 28 stycznia odbyła się kolejna edycja konferencji naukowej „Problemy współczesnego anestezjologa”. Konferencja anestezjologów więcej »
2020-03-23 Podziękowania Darczyńcom Z całego serca dziękujemy Wszystkim naszym Darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem wspierają nasz szpital. Podziękowania Darczyńcom więcej »