2022-11-29 75-lecie SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy
75-lecie SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy

W dniu 25.11.2022 SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy obchodził Jubileusz 75- lecia swojego funkcjonowania.

Z tej okazji w sali konferencyjnej Opery Nova odbyła się jubileuszowa gala poprzedzona uroczystą Mszą Święta w Bazylice św. Wincentego a'Paulo. W obchodach uczestniczyło wielu znamienitych gości min.  Błażej Poboży - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Łukasz Schreiber Minister -Minister, Mikołaj Bogdanowicz- Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Michał Sztybel- V-ce Prezydent Miasta Bydgoszczy, Tomasz Latos Poseł na Sejm RP, Krzysztof Wawro- Dyrektor DZ MSWiA.

Podczas uroczystości wyróżnionym  pracownikom wręczono  medale nadane przez Prezydenta RP "za długoletnią służbę" oraz  Odznaki Ministra Zdrowia za zasługi dla ochrony zdrowia.

Jubileusz był okazją do wspomnień, podsumowań dotychczasowej działalności naszego szpitala, kreślenia planów na przyszłość,  a przede wszystkim sposobnością do spotkania byłych i obecnych pracowników, którzy współtworzą to miejsce.