Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Zakład Opiekuńczo-
Leczniczy

Aktualności

2018-09-11 Poprawa kompleksowości opieki nad matką dzieckiem (...) SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy realizuje projekt pt.„Poprawa kompleksowości opieki nad matką dzieckiem poprzez wymianę sprzętu medycznego na Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii oraz na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej z Blokiem... Poprawa kompleksowości opieki nad matką dzieckiem (...) więcej »
2018-04-06 Badania profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrycia raka jelita grubego Projekt pn. „Żyjmy dłużej – badania profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrycia raka jelita grubego” Badania profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrycia raka jelita grubego więcej »
2018-08-24 SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni lekarza do pracy w POZ SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych (lub lekarza w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych)do pracy w Poradni Lekarza POZ. SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni lekarza do pracy w POZ więcej »
2017-06-29 Już 1000 dzieci przyjęliśmy w tym roku na świat W środowe popołudnie, dnia 28 czerwca 2017 roku, o godz. 14:03, w Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii na świat przyszło tysięczne dziecko urodzone w tym roku w Samodzielnym Publicznym Wielospecjalistycznym Zakładzie Opieki... Już 1000 dzieci przyjęliśmy w tym roku na świat więcej »
2018-03-02 Dodatkowa praca dla lekarzy SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zaprasza zainteresowanych: lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji do podjęcia współpracy w formie umowy cywilno-prawnej do pełnienia dyżurów w Izbie Przyjęć Dodatkowa praca dla lekarzy więcej »
2018-02-12 Mamy Gazelę Biznesu Szpital MSWiA w Bydgoszczy po raz kolejny jest laureatem tego prestiżowego wyróżnienia. Gazele Biznesu trafiają do małych i średnich przedsiębiorstw, które wyróżniają się na rynku swoimi osiągnięciami finansowymi. Mamy Gazelę Biznesu więcej »
2015-02-13 Mamy Gazelę Biznesu Szpital MSW w Bydgoszczy otrzymał prestiżowe wyróżnienie – Gazelę Biznesu. Od 14 lat przyznaje je dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Mamy Gazelę Biznesu więcej »
2018-02-07 Umowy na dofinansowanie ze środków europejskich Minister i wiceministrowie zdrowia podpisali kolejne umowy na dofinansowanie projektów ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Osi priorytetowej IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia. Umowy na dofinansowanie ze środków europejskich więcej »
2017-02-09 Światowy Dzień Chorego Z okazji obchodów Światowego Dnia Chorego wojewoda Mikołaj Bogdanowicz spotkał się z pacjentami i personelem szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy. Światowy Dzień Chorego więcej »
2015-01-30 Uroczyste otwarcie nowych oddziałów i wręczenie Certyfikatu Akredytacyjnego 30 stycznia w Szpitalu MSW w Bydgoszczy odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatu Akredytacyjnego oraz otwarcie Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej i Oddziału Neurologicznego z Rehabilitacją Neurologiczną. Uroczyste otwarcie nowych oddziałów i wręczenie Certyfikatu Akredytacyjnego więcej »
2017-01-30 Konferencja anestezjologów 28 stycznia odbyła się kolejna edycja konferencji naukowej „Problemy współczesnego anestezjologa”. Konferencja anestezjologów więcej »
2016-01-29 Pierwsze miejsce w rankingu Magellana Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy uplasował się na pierwszym miejscu w rankingu Magellana. Pierwsze miejsce w rankingu Magellana więcej »
2013-02-06 Szpital MSW laureatem prestiżowego wyróżnienia Gazele Biznesu W dniu 06 lutego 2013 r. odbyła się Gala XIII Edycji GAZEL BIZNESU. Wśród laureatów tego wyróżnienia jest Szpital MSW w Bydgoszczy. Szpital MSW laureatem prestiżowego wyróżnienia Gazele Biznesu więcej »
2017-11-30 Gazeta Pomorska "Lecznica MSWiA obchodzi 70 urodziny" Lecznica MSWiA obchodzi 70 urodziny. Przez ponad pół wieku była tylko placówką resortową. Dumą szpitala są oddziały na „dwóch biegunach”. Czyli te, gdzie rodzą się dzieci i leczeni są seniorzy Gazeta Pomorska więcej »
2016-09-19 Zdalna opieka KTG w naszym szpitalu 19 września szpital uruchomił świadczenie usługi telemedycznej, która umożliwia wykonywanie badania KTG w warunkach domowych. Przyszłe mamy, które znajdują się pod opieką naszych lekarzy i położnych będą mogły skorzystać z tego rozwiązania. Zdalna opieka KTG w naszym szpitalu więcej »
2017-01-03 Galeria Szaleństwa sylwestrowej nocy już za nami. Wielu mieszkańców regionu tę wyjątkową noc spędziło na hucznych balach czy miejskich zabawach pod chmurką, ale byli też tacy, którzy Nowy Rok przywitali na sali porodowej. Galeria więcej »