Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Zakład Opiekuńczo-
Leczniczy

Aktualności

2017-06-29 Już 1000 dzieci przyjęliśmy w tym roku na świat W środowe popołudnie, dnia 28 czerwca 2017 roku, o godz. 14:03, w Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii na świat przyszło tysięczne dziecko urodzone w tym roku w Samodzielnym Publicznym Wielospecjalistycznym Zakładzie Opieki... Już 1000 dzieci przyjęliśmy w tym roku na świat więcej »
2017-04-13 Drugie miejsce w rankingu Ogłoszono wyniki Rankingu Szpitali Publicznych 2017 organizowanego przez firmy Magellan i Deloitte, pod patronatem Dziennika Rzeczpospolita. Nasz szpital zajął w nim drugie miejsce spośród szpitali z wartością kontraktu z NFZ powyżej 30 mln zł. Drugie miejsce w rankingu więcej »
2017-03-28 Wizyta w szpitalu MSWiA 27 marca odwiedził nas Wiceminister MSWiA Sebastian Chwałek, Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Mikołaj Bogdanowicz i Dyrektor Departamentu Zdrowia MSWiA w Warszawie, Aurelia Ostrowska. Wizyta w szpitalu MSWiA więcej »
2017-02-09 Światowy Dzień Chorego Z okazji obchodów Światowego Dnia Chorego wojewoda Mikołaj Bogdanowicz spotkał się z pacjentami i personelem szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy. Światowy Dzień Chorego więcej »
2017-01-30 Konferencja anestezjologów 28 stycznia odbyła się kolejna edycja konferencji naukowej „Problemy współczesnego anestezjologa”. Konferencja anestezjologów więcej »
2017-01-03 Dzieci rodzą się "na potęgę" TVP BYDGOSZCZ Szaleństwa sylwestrowej nocy już za nami. Wielu mieszkańców regionu tę wyjątkową noc spędziło na hucznych balach czy miejskich zabawach pod chmurką, ale byli też tacy, którzy Nowy Rok przywitali na sali porodowej. Dzieci rodzą się więcej »
2016-12-22 Spotkanie wigilijne w Bydgoskim Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym Dla naszych podopiecznych zorganizowaliśmy spotkanie wigilijne. Spotkanie wigilijne w Bydgoskim Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym więcej »
2016-12-22 Spotkanie seniorów z przedszkolakami Naszych seniorów w Bydgoskim Domu Dziennej Opieki Medycznej odwiedziły dzieci z przedszkola nr 26 Spotkanie seniorów z przedszkolakami więcej »
2015-05-30 Mlekoteka u nas 30 maja w naszym szpitalu odbyło się spotkanie w ramach kolejnej edycji „Mlekoteki”. Mlekoteka u nas więcej »
2016-12-21 Wesołych Świąt Wesołych Świąt więcej »
2015-05-19 Mlekoteka u nas 30 maja w sobotę od 10.00 do 13.00 kolejna edycja „Mlekoteki” w Samodzielnym Publicznym Wielospecjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy. Mlekoteka u nas więcej »
2016-12-16 Ranking Bezpieczny Szpital Przyszłości W rankingu Bezpieczny Szpital Przyszłości zajęliśmy trzecie miejsce w województwie kujawsko-pomorskim i 25 w kraju. Ranking Bezpieczny Szpital Przyszłości więcej »
2015-04-28 Wyprzedzić chorobę Odcinek cyklu „Wyprzedzić chorobę” emitowanego w TVP Bydgoszcz był poświęcony Zakładowi Opiekuńczo Leczniczemu. Wyprzedzić chorobę więcej »
2016-12-16 Światełko Betlejemskie w naszym szpitalu Światełko przynieśli nam harcerze z 24 Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku „Kornelki” przy Zespole Szkół Specjalnych nr 30 im. Kornela Makuszyńskiego w Bydgoszczy. Światełko Betlejemskie w naszym szpitalu więcej »
2015-02-20 REŻIM EPIDEMIOLOGICZNY Ze względu na wzrost zachorowań na grypę, oraz inne infekcje wirusowe, wprowadzono zakaz odwiedzin na oddziałach naszego szpitala. REŻIM EPIDEMIOLOGICZNY więcej »
2016-12-07 Otwarcie "Bydgoskiego Dziennego Domu Opieki Medycznej"i zmodernizowanego bloku operacyjnego Wczoraj w Szpitalu MSW i A uroczyście otwarto "Bydgoski Dzienny Dom Opieki Medycznej"i blok operacyjny, który oddano do użytkowania po czteroletnim okresie modernizacji. Otwarcie więcej »
2015-02-13 Mamy Gazelę Biznesu Szpital MSW w Bydgoszczy otrzymał prestiżowe wyróżnienie – Gazelę Biznesu. Od 14 lat przyznaje je dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Mamy Gazelę Biznesu więcej »
2016-10-04 Adam - nauka samobadania jąder u młodych mężczyzn Projekt „Adam” jest współfinansowany przez Urząd miejski w Bydgoszczy. Skierowany jest do uczniów ostatnich klas bydgoskich szkół ponadgimnazjalnych. Urolodzy ze Szpitala MSW w Bydgoszczy edukują młodych mężczyzn Adam - nauka samobadania jąder u młodych mężczyzn więcej »