Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Zakład Opiekuńczo-
Leczniczy

Aktualności

2019-07-08 Certyfikat Doradcy Laktacyjnego Koordynator pododdziału Neonatologicznego, lek. med. Małgorzata Barkowska-Czerniak, od początku czerwca roku 2019 posiada Certyfikat Doradcy Laktacyjnego Certyfikat Doradcy Laktacyjnego więcej »
2019-05-29 Światowy tydzień karmienia piersią w Bydgoszczy i w rejonie Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy organizuje wykład pt.: "Ty też możesz karmić piersią, uwierz w siebie". Światowy tydzień karmienia piersią w Bydgoszczy i w rejonie więcej »
2019-05-23 VII miejsce w rankingu „Liderzy Zarządzania. Najlepiej zarządzane szpitale publiczne według BFF Banking Group” SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zajął siódme miejsce w kategorii szpitale z kontraktem z NFZ 30-69 mln zł w Rankingu „Liderzy Zarządzania. Najlepiej zarządzane szpitale publiczne według BFF Banking Group” VII miejsce w rankingu „Liderzy Zarządzania. Najlepiej zarządzane szpitale publiczne według BFF Banking Group” więcej »
2019-03-01 Uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej W dniu 01 marca 2019 roku w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” o godz. 10.00 dokonano uroczystego odsłonięcia umieszczonej na budynku szpitala MSWiA w Bydgoszczy tablicy pamiątkowej. Uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej więcej »
2018-09-11 Poprawa kompleksowości opieki nad matką dzieckiem (...) SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy realizuje projekt pt.„Poprawa kompleksowości opieki nad matką dzieckiem poprzez wymianę sprzętu medycznego na Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii oraz na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej z Blokiem... Poprawa kompleksowości opieki nad matką dzieckiem (...) więcej »
2018-04-06 Badania profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrycia raka jelita grubego Projekt pn. „Żyjmy dłużej – badania profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrycia raka jelita grubego” Badania profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrycia raka jelita grubego więcej »
2018-08-24 SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni lekarza do pracy w POZ SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych (lub lekarza w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych)do pracy w Poradni Lekarza POZ. SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni lekarza do pracy w POZ więcej »
2017-06-29 Już 1000 dzieci przyjęliśmy w tym roku na świat W środowe popołudnie, dnia 28 czerwca 2017 roku, o godz. 14:03, w Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii na świat przyszło tysięczne dziecko urodzone w tym roku w Samodzielnym Publicznym Wielospecjalistycznym Zakładzie Opieki... Już 1000 dzieci przyjęliśmy w tym roku na świat więcej »
2018-03-02 Dodatkowa praca dla lekarzy SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zaprasza zainteresowanych: lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji do podjęcia współpracy w formie umowy cywilno-prawnej do pełnienia dyżurów w Izbie Przyjęć Dodatkowa praca dla lekarzy więcej »
2017-02-09 Światowy Dzień Chorego Z okazji obchodów Światowego Dnia Chorego wojewoda Mikołaj Bogdanowicz spotkał się z pacjentami i personelem szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy. Światowy Dzień Chorego więcej »
2018-02-12 Mamy Gazelę Biznesu Szpital MSWiA w Bydgoszczy po raz kolejny jest laureatem tego prestiżowego wyróżnienia. Gazele Biznesu trafiają do małych i średnich przedsiębiorstw, które wyróżniają się na rynku swoimi osiągnięciami finansowymi. Mamy Gazelę Biznesu więcej »
2017-01-30 Konferencja anestezjologów 28 stycznia odbyła się kolejna edycja konferencji naukowej „Problemy współczesnego anestezjologa”. Konferencja anestezjologów więcej »
2015-02-13 Mamy Gazelę Biznesu Szpital MSW w Bydgoszczy otrzymał prestiżowe wyróżnienie – Gazelę Biznesu. Od 14 lat przyznaje je dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Mamy Gazelę Biznesu więcej »
2018-02-07 Umowy na dofinansowanie ze środków europejskich Minister i wiceministrowie zdrowia podpisali kolejne umowy na dofinansowanie projektów ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Osi priorytetowej IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia. Umowy na dofinansowanie ze środków europejskich więcej »
2016-09-19 Zdalna opieka KTG w naszym szpitalu 19 września szpital uruchomił świadczenie usługi telemedycznej, która umożliwia wykonywanie badania KTG w warunkach domowych. Przyszłe mamy, które znajdują się pod opieką naszych lekarzy i położnych będą mogły skorzystać z tego rozwiązania. Zdalna opieka KTG w naszym szpitalu więcej »
2017-01-03 Galeria Szaleństwa sylwestrowej nocy już za nami. Wielu mieszkańców regionu tę wyjątkową noc spędziło na hucznych balach czy miejskich zabawach pod chmurką, ale byli też tacy, którzy Nowy Rok przywitali na sali porodowej. Galeria więcej »
2016-08-17 Sprzęt WOŚP dla Oddziału Geriatrii Miło nam poinformować,że dotarł do nas sprzęt ofiarowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w ramach środków zbieranych podczas kolejnego finału wielkiego grania WOŚP. Tym razem darczyńcy zbierali fundusze „Dla ratowania życia dzieci i... Sprzęt WOŚP dla Oddziału Geriatrii więcej »