Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Zakład Opiekuńczo-
Leczniczy

Aktualności

2018-09-11 Projekt SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy realizuje projekt pt.„Poprawa kompleksowości opieki nad matką dzieckiem poprzez wymianę sprzętu medycznego na Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii oraz na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej z Blokiem... Projekt więcej »
2018-04-06 Badania profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrycia raka jelita grubego Projekt pn. „Żyjmy dłużej – badania profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrycia raka jelita grubego” Badania profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrycia raka jelita grubego więcej »
2018-08-24 SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni lekarza do pracy w POZ SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych (lub lekarza w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych)do pracy w Poradni Lekarza POZ. SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zatrudni lekarza do pracy w POZ więcej »
2018-03-02 Dodatkowa praca dla lekarzy SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zaprasza zainteresowanych: lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji do podjęcia współpracy w formie umowy cywilno-prawnej do pełnienia dyżurów w Izbie Przyjęć Dodatkowa praca dla lekarzy więcej »
2018-02-12 Mamy Gazelę Biznesu Szpital MSWiA w Bydgoszczy po raz kolejny jest laureatem tego prestiżowego wyróżnienia. Gazele Biznesu trafiają do małych i średnich przedsiębiorstw, które wyróżniają się na rynku swoimi osiągnięciami finansowymi. Mamy Gazelę Biznesu więcej »
2017-06-29 Już 1000 dzieci przyjęliśmy w tym roku na świat W środowe popołudnie, dnia 28 czerwca 2017 roku, o godz. 14:03, w Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii na świat przyszło tysięczne dziecko urodzone w tym roku w Samodzielnym Publicznym Wielospecjalistycznym Zakładzie Opieki... Już 1000 dzieci przyjęliśmy w tym roku na świat więcej »
2018-02-07 Umowy na dofinansowanie ze środków europejskich Minister i wiceministrowie zdrowia podpisali kolejne umowy na dofinansowanie projektów ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Osi priorytetowej IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia. Umowy na dofinansowanie ze środków europejskich więcej »
2017-11-30 Gazeta Pomorska "Lecznica MSWiA obchodzi 70 urodziny" Lecznica MSWiA obchodzi 70 urodziny. Przez ponad pół wieku była tylko placówką resortową. Dumą szpitala są oddziały na „dwóch biegunach”. Czyli te, gdzie rodzą się dzieci i leczeni są seniorzy Gazeta Pomorska więcej »
2015-02-13 Mamy Gazelę Biznesu Szpital MSW w Bydgoszczy otrzymał prestiżowe wyróżnienie – Gazelę Biznesu. Od 14 lat przyznaje je dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Mamy Gazelę Biznesu więcej »
2017-11-20 Jubileusz 70-lecia SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy 27 listopada 2017 r. obchodzić będzie Jubileusz 70-lecia swojej działalności. Jubileusz 70-lecia SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy więcej »
2015-01-30 Uroczyste otwarcie nowych oddziałów i wręczenie Certyfikatu Akredytacyjnego 30 stycznia w Szpitalu MSW w Bydgoszczy odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatu Akredytacyjnego oraz otwarcie Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej i Oddziału Neurologicznego z Rehabilitacją Neurologiczną. Uroczyste otwarcie nowych oddziałów i wręczenie Certyfikatu Akredytacyjnego więcej »
2017-09-29 Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna od 1 października Z dniem 1 października świadczenia Opieki nocnej i świątecznej nie będą realizowane w naszej placówce.

Wykaz placówek realizujących świadczenia
Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna od 1 października więcej »
2013-02-06 Szpital MSW laureatem prestiżowego wyróżnienia Gazele Biznesu W dniu 06 lutego 2013 r. odbyła się Gala XIII Edycji GAZEL BIZNESU. Wśród laureatów tego wyróżnienia jest Szpital MSW w Bydgoszczy. Szpital MSW laureatem prestiżowego wyróżnienia Gazele Biznesu więcej »
2016-12-16 Ranking Bezpieczny Szpital Przyszłości W rankingu Bezpieczny Szpital Przyszłości zajęliśmy trzecie miejsce w województwie kujawsko-pomorskim i 25 w kraju. Ranking Bezpieczny Szpital Przyszłości więcej »