2015-09-13 „NFZ bliżej pacjenta”
„NFZ bliżej pacjenta”

Szpital nasz dołączył do partnerów działań promocyjno–edukacyjnych związanych z organizowanym w dniu 12 września 2015r. przez Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia „Światowym dniem pierwszej pomocy” (szczegółowe informacje)

Pielęgniarki naszego szpitala mierzyły ciśnienie, określały poziom cukru we krwi oraz służyły pacjentom podstawową edukacją w zakresie wykonywanych badań. Oferta naszego szpitala cieszyła się zainteresowaniem osób odwiedzających tego dnia siedzibę bydgoskiego oddziału NFZ.

„Dzień otwarty w NFZ” był też dobrą okazją do zintegrowania działań naszego szpitala
z lokalnymi instytucjami obecnymi w sobotnie przedpołudnie w siedzibie NFZ: gospodarzami, Komendą Wojewódzką Policji, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Wojewódzką Stacją Pogotowia Ratunkowego.