2014-12-01 Poradnia dziecięca w naszym szpitalu czeka na małych pacjentów
Poradnia dziecięca w naszym szpitalu czeka na małych pacjentów

Poradnia dziecięca w naszym szpitalu czeka na małych pacjentów

Zespół lekarzy i pielęgniarek zajmuje się zarówno dziećmi chorymi, jak i tymi wymagającymi opieki profilaktycznej. Natomiast pielęgniarki środowiskowo-rodzinne otaczają opieką mamy i ich małe pociechy realizując domowe wizyty patronażowe.

W poradni pracuje trzech lekarzy, którzy oprócz tego, że specjalizują się w pediatrii są również alergologami i neonatologami. Małych pacjentów przyjmują w pięciu, nowocześnie wyposażonych gabinetach. Dla wygody naszych podopiecznych rejestrujemy wizyty u lekarza, szczepienia i dokonywanie bilansów, na konkretną datę i godzinę. Można umówić się na wizytę telefonicznie dzwoniąc pod numer: 52 5826 280. Także pod tym numerem można ustalać terminy lekarskich wizyt domowych (do godziny 11.00)

Nasza poradnia otacza dzieci opieką także w godzinach wieczornych oraz w niedziele i święta.

Więcej informacji oraz harmonogram pracy lekarzy znajduje się zakładce Przychodnia - Poradnia Dziecięca.