2019-05-29 Światowy tydzień karmienia piersią w Bydgoszczy i w rejonie
Światowy tydzień karmienia piersią w Bydgoszczy i w rejonie

Światowy tydzień karmienia piersią w Bydgoszczy i w rejonie.

Na całym świecie tylko 38% niemowląt jest karmionych wyłącznie piersią do 6 miesiąca życia, w Polsce liczba ta wynosi zaledwie 4%. Aby zachęcić przyszłe, jak i te świeżo upieczone mamy do zalet karmienia piersią, Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy (czyli nasza placówka) organizuje wykład pt.: "Ty też możesz karmić piersią, uwierz w siebie".

Zapraszamy wszystkie mamy - zarówno te w ciąży, jak również te zaraz po niej - na godzinę 8:30 dnia 30.05.2019r. do sali konferencyjnej na piątym piętrze naszego szpitala. Na spotkaniu opowiemy o pozytywnych efektach zapewnianych przez karmienie piersią w pierwszych miesiącach życia dziecka oraz o przewadze naturalnego karmienia nad modyfikowanym.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa!

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst