2016-02-26 Mamy Gazelę Biznesu
Mamy Gazelę Biznesu
Szpital MSW w Bydgoszczy po raz kolejny jest laureatem tego prestiżowego wyróżnienia. Gazele Biznesu trafiają do małych i średnich przedsiębiorstw, które wyróżniają się na rynku swoimi osiągnięciami finansowymi.

Aby stać się laureatem tego rankingu firma musi przejść weryfikację danych finansowych, którą na zlecenie „Pulsu Biznesu” wykonują specjaliści z wywiadowni gospodarczej. Zdobycie Gazeli Biznesu” zależy wyłącznie od osiągniętych przez firmę wyników, a konkretnie – od wypracowanego w ciągu trzech lat przyrostu obrotów. O zakwalifikowaniu się do rankingu decyduje także przejrzystość działania.

Rankingi „Gazele Biznesu” sporządzane są od 16 lat przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” opracowują je również dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii.