2018-02-12 Mamy Gazelę Biznesu
Mamy Gazelę Biznesu
Szpital MSWiA w Bydgoszczy po raz kolejny jest laureatem tego prestiżowego wyróżnienia. Dnia 8 lutego 2018 r. w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu zostały wręczone Gazele Biznesu. Tytuł ten trafia do małych i średnich przedsiębiorstw, które wyróżniają się na rynku swoimi osiągnięciami finansowymi. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku.

Aby stać się laureatem tego rankingu firma musi przejść weryfikację danych finansowych, którą na zlecenie „Pulsu Biznesu” wykonują specjaliści z wywiadowni gospodarczej. Zdobycie Gazeli Biznesu zależy od osiągniętych przez firmę wyników, a konkretnie – od wypracowanego w ciągu trzech lat przyrostu obrotów. O zakwalifikowaniu się do rankingu decyduje także przejrzystość działania.