Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
w Bydgoszczy

Informacje
dla Pacjentów
Administracja
szpitala
Oddziały szpitala
Izba przyjęć
Przychodnie szpitala
Rejestracja
Zakład Opiekuńczo-
Leczniczy
Dane teleadresowe
Lokalizacja
 
 

2020-10-02

Zmiana organizacji pracy POZ

Zmiana organizacji pracy POZ  
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2 informujemy, że w trosce o zdrowie Pacjentów zostały wprowadzone zmiany organizacji pracy POZ
więcej »

2020-10-01

Zawieszenie porodów rodzinnych

Zawieszenie porodów rodzinnych  
W związku ze wzrostem liczby zachorowań na SARS CoV-2 w Bydgoszczy i województwie kujawsko-pomorskim w ostatnich dniach zawieszona zostaje do odwołania obecność osób towarzyszących przy porodach (porody rodzinne)
więcej »

2020-09-18

Zakaz odwiedzin

Zakaz odwiedzin  
W związku ze stwierdzeniem na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zwiększonej liczby zachorowań spowodowanych wirusem SARS CoV-2 wstrzymuje się od dnia 18.09.2020 r. do odwołania odwiedziny w całym szpitalu.
więcej »

2020-03-24

e-Deklaracja POZ bez wychodzenia z domu

e-Deklaracja POZ bez wychodzenia z domu  
Każdy nowy pacjent, który chce skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowej i położnej w ramach POZ w SP WZOZ MSWiA powinien wypełnić e-Deklarację
więcej »

Witamy w Szpitalu MSWiA w Bydgoszczy

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Bydgoszczy położony w centrum miasta, przyjmuje pacjentów na leczenie szpitalne w oddziałach: położniczo-ginekologicznym, kardiologicznym z pododdziałem chorób wewnętrznych, chirurgii z pododdziałami urologicznym i ortopedycznym, neurologii i rehabilitacji neurologicznej oraz intensywnej terapii.

Świadczy również usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (wybór lekarza rodzinnego), specjalistycznej, stomatologii, rehabilitacji, medycyny pracy, diagnostyki laboratoryjnej oraz diagnostyki obrazowej.

W tym samym budynku znajduje się apteka ogólnodostępna.

Stawiamy sobie za cel objęcie kompleksową i fachową opieką specjalistyczną mieszkańców naszego województwa, w tym pracowników resortu MSWiA wraz z rodzinami, uwzględniając potrzeby zdrowotne tej grupy zawodowej wynikające ze szczególnej roli oraz warunków pracy.

Chcemy uzyskać najwyższy stopień satysfakcji pacjenta, by poszanowanie jego godności i zaspokojenie potrzeb zdrowotnych było celem każdego pracownika naszego Szpitala.

Szybki Kontakt

Telefon: (52) 58 26 200
E-mail: sekretariat@szpitalmsw.bydgoszcz.pl