Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji
w Bydgoszczy

Informacje
dla Pacjentów
Administracja
szpitala
Oddziały szpitala
Izba przyjęć
Przychodnie szpitala
Rejestracja
Zakład Opiekuńczo-
Leczniczy
Dane teleadresowe
Lokalizacja
 
 

2020-01-13

Rządowe wsparcie dla szpitala MSWiA w Bydgoszczy. Ponad 4 mln zł!

Rządowe wsparcie dla szpitala MSWiA w Bydgoszczy. Ponad 4 mln zł!  
Ponad 4 miliony złotych na modernizację Oddziału Kardiologii oraz Oddziału Urologii Szpitala MSWiA w Bydgoszczy. Szpital zyska m.in. nowe kardiomonitory, holtery i aparaty EKG
więcej »

2020-01-03

3 miejsce w rankingu Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia

3 miejsce w rankingu Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia  
Z ogromną satysfakcją informujemy, że SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy wziął udział w XVI edycji rankingu Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia ,,Bezpieczny Szpital”.
więcej »

2020-01-03

Pierwsza bydgoszczanka w 2020 roku

Pierwsza bydgoszczanka w 2020 roku  
Tej wyjątkowej, sylwestrowej nocy, kiedy niebo rozświetliła cała feria kolorowych fajerwerków i strzelały korki od szampanów, na bydgoskich porodówkach na świat przyszli nowi mieszkańcy naszego miasta.
więcej »

2019-12-03

Akcja Serenada dla dzieci

Akcja Serenada dla dzieci  
Nasza placówka znalazła się w finale akcji Serenada dla dzieci. Jej celem jest powstanie w przychodniach zdrowia i poczekalniach szpitalnych kącików zabaw dla dzieci. Zapraszamy do głosowania na stronie www.serenadadladzieci.pl
więcej »

Witamy w Szpitalu MSWiA w Bydgoszczy

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Bydgoszczy położony w centrum miasta, przyjmuje pacjentów na leczenie szpitalne w oddziałach: położniczo-ginekologicznym z pododdziałem neonatologicznym, kardiologicznym z pododdziałem chorób wewnętrznych, urologicznym, urologii onkologicznej i chirurgii ogólnej z pododdziałem ortopedycznym, geriatrycznym, neurologii i rehabilitacji neurologicznej oraz anestezjologii i intensywnej terapii.

Świadczy również usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (wybór lekarza rodzinnego), specjalistycznej, stomatologii, rehabilitacji, medycyny pracy, diagnostyki laboratoryjnej oraz diagnostyki obrazowej.

W tym samym budynku znajduje się apteka ogólnodostępna.

Stawiamy sobie za cel objęcie kompleksową i fachową opieką specjalistyczną mieszkańców naszego województwa, w tym pracowników resortu MSWiA wraz z rodzinami, uwzględniając potrzeby zdrowotne tej grupy zawodowej wynikające ze szczególnej roli oraz warunków pracy.

Chcemy uzyskać najwyższy stopień satysfakcji pacjenta, by poszanowanie jego godności i zaspokojenie potrzeb zdrowotnych było celem każdego pracownika naszego Szpitala.

Szybki Kontakt

Telefon: (52) 58 26 200
E-mail: sekretariat@szpitalmsw.bydgoszcz.pl