2017-03-28 Wizyta w szpitalu MSWiA
Wizyta w szpitalu MSWiA

27 marca odwiedził nas Wiceminister MSWiA Sebastian Chwałek, Wojewoda Kujawsko-Pomorski, Mikołaj Bogdanowicz i Dyrektor Departamentu Zdrowia  MSWiA  w Warszawie, Aurelia Ostrowska.

Wśród gości powitaliśmy także m.in. Tomasza Latosa – Posła na Sejm RP, zastępcę Przewodniczącego Sejmowej Komisji Zdrowia, byłego Przewodniczącego Rady Społecznej SP WZOZ MSW w Bydgoszczy oraz Magdalenę Daszkiewicz - Dyrektor Wydziału Zdrowia Kujawsko - Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Goście zwiedzili szpital, w tym oddział położnictwa, ginekologii i patologii ciąży wraz z pododdziałem neonatologicznym, Bydgoski Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i nowoczesne sale operacyjne. Nie obyło się również bez odwiedzin u seniorów w Bydgoskim Dziennym Oddziale Opieki Medycznej.