2016-06-27 Biała sobota
Biała sobota

W sobotę 25 czerwca w siedzibie NFZ w Bydgoszczy odbył się dzień otwarty dla pacjentów.   Pielęgniarki  z Bydgoskiego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego mierzyły ciśnienie i poziom cukru we krwi. Stanowisko  naszego SP WZOZ MSW cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców  Bydgoszczy, którzy  licznie  przybyli do siedziby oddziału NFZ
w Bydgoszczy. Każdy  odwiedzający mógł też zapoznać się z ofertą  leczniczą naszego szpitala oraz  wysłuchać cennych wskazówek na temat  zdrowego trybu życia i racjonalnego odżywiania.

Współpraca naszego SP WZOZ MSW z  Kujawsko-Pomorskich oddziałem NFZ w Bydgoszczy  w zakresie organizacji „Dni otwartych” i wszelkich działań na rzecz  pacjentów jest cykliczna, poparta dobrymi doświadczeniami oraz pozytywnymi opiniami osób korzystających.