2015-02-05 Jasełka w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym
Jasełka w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

Podopiecznych naszego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego odwiedziły dzieci z Klasy III B Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 15 w Bydgoszczy. Grupa uczniów poprzebierana w kostiumy postaci z jasełek zaprezentowała program artystyczny oparty na tradycyjnych i nowoczesnych motywach związanych z kolędowaniem. Był Król, Niedźwiedź, Diabły i Anioły i wiele innych znanych bohaterów jasełek. Nasi podopieczni świetnie się bawili obserwując poczynania młodych aktorów i głośno klaskali dziękując za występy. Młodzi artyści mieli jeszcze jedną niespodziankę, okrasili swój występ kilkoma piosenkami i wierszykami poświęconymi niedawno minionym dniom dziadka i babci. A na koniec swojej wizyty podarowali wszystkim widzom piękne, własnoręcznie wykonane rysunki.