2015-01-01 Janek, pierwszy narodzony w 2015
Janek, pierwszy narodzony w 2015

Pierwszym dzieckiem urodzonym w Bydgoszczy w nowym roku jest Jan Suplicki. Chłopiec przyszedł na świat na naszym oddziale położnictwa równo o 1.30 w nocy nowego, 2015 roku.

Mama, Anna jest bardzo dumna z syna i już odlicza czas do powrotu do domu w Szubinie. Janek jest jej pierwszym dzieckiem i przyszedł na świat siłami natury. Ważył 3740 gram i miał zaraz po urodzeniu 56 cm długości. – Liczyliśmy, że przyjedzie na świat wcześniej – mówi Anna Suplicka, – ale myślę, że taka data narodzin to dobra wróżba na start w życie dla naszego dziecka.

Na razie jednak synek i szczęśliwa mama pozostają pod opieką personelu naszego oddziału, który stara się, by pierwsze godziny życia małego obywatela i jego rodziców były dla nich doświadczeniem pozytywnym i spokojnym.